Підтримка від благодійників: мешканці Першотравневого СО отримали гуманітарну допомогу

10.05.2024 12:10

Благодійна організація GEM за підтримки Howard G. Buffett Foundation привезли черговий гуманітарний вантаж до Покровської громади, завдяки ефективній та постійній співпраці з керівництвом військової адміністрації.

Підтримка від партнерів, зокрема від Global Empowerment Mission, дозволила забезпечити додаткові продуктові набори для громади. Зокрема, цього разу мешканці Першотравневого старостинського округу отримали 1440 продуктових наборів.

«Дякуємо нашим партнерам за їхню підтримку та небайдужість до потреб нашої громади. Ця допомога стала справжнім виявом солідарності та зіграла важливу роль у полегшенні умов життя наших мешканців старостинських округів. Ще один приклад того, як спільні зусилля можуть змінити життя на краще», — зазначив Дмитро Єрмолович, керівник гуманітарного штабу Покровської МВА.