Підтримка Героїв: Покровська МВА затверджує виплати для ВПО, які захищали країну

10.05.2024 11:50

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Наталії Іваньо та за участю заступниці Маргарити Ідрісової, відбулося засідання комісії, присвячене вирішенню питань щодо виплат грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які брали участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

На засіданні були розглянуті 2 заяви, щодо яких ухвалено рішення про призначення грошової компенсації на суму 4 816 743,55 грн.

Сьогодні у черзі на отримання грошової компенсації перебувають 93 особи, які мають право на цей вид підтримки.

Фінансування на 2024 рік очікується до кінця червня поточного року, що сприятиме вчасній підтримці та вирішенню потреб ветеранів та їхніх сімей.