Начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Вікторович Добряк

Начальник військової адміністрації

Спеціаліст Покровської МВА отримав відзнаку Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України

За особистий внесок у створення Єдиного державного реєстру адрес України під час воєнного стану спеціаліста сектору з питань містобудівного кадастру та земельних відносин Сергія Гринду нагороджено почесною Подякою.

22 квітня 2024 09:31

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

19 квітня 2024 12:55