Покровські добровольці-рятувальники ліквідували пожежу в приватному секторі міста

18.07.2024 14:30

Члени добровольчої пожежно-рятувальної команди продовжують рятувати життя мешканцям громади та зберігати їхнє майно від пожеж.

Вчора, о 18:25  від диспетчера ДСНС до покровської ДПРК надійшов сигнал про займання вогнища у будівлі на вулиці Джохара Дудаєва (Пушкіна).

За 10 хвилин команда вже була на місці та виявила горіння кухні та сараю, поєднаного з гаражем усередині площі двору.

Відключивши електрику, вогнеборці провели розвідку ситуації та приступили до ліквідації займання, площа якого склала 50 м2.

Члени добровільної пожежно-рятувальної команди закликають мешканців громади дотримуватись правил протипожежної безпеки та при виявленні займання одразу телефонувати до ДСНС (101).