Аби містяни були з водою: водоканал Покровська міняє вводи до будинків

19.07.2024 12:20

КП «Покровськводоканал» активно продовжує підготовку водопровідних мереж до осіннього-зимового періоду.

Наразі проводяться роботи із заміни вводів до будинків на вул.Степана Таманова.

«На даний час вже замінені старі сталеві вводи до будинків №№ 1, 7, 9, 13 на поліетиленові, діаметром труби 50 мм довжиною 140 метрів. До кінця тижня планується замінити вводи до будинків №14, 15 та дитячого садочка. Всього буде замінено 205 метрів труб водопровідної мережі. Процес виконання робіт ускладнюється великою кількістю підземних комунікацій, тому необхідно проводити розкопку траншеї для прокладання труб вручну», - розповів в.о. директора КП «Покровськводоканал» Максим Вакуленко.

Після завершення робіт підприємством буде виконаний благоустрій території.