• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Программи для ВПО

 

У покровській громаді діє урядова програма «Прихисток»

 

Якщо ви готові запропонувати житло внутрішньо переміщеним особам, вам потрібно звернутися до житлово-комунального відділу Покровської міської ради за адресою:

м. Покровськ, м-н. Гірник, 1.

 

Ваша пропозиція житла буде розміщена:

на веб-ресурсі “Прихисток”

 

Компенсація надається повнолітнім громадянам України, які безоплатно розмістили у себе ВПО і можуть надати підтвердження, що вони:

- власники житла або їхні представники;

- наймачі (орендарі) житла державної або комунальної власності;

- спадкоємці, які прийняли спадщину.

Зверніть увагу! Компенсація НЕ надається за розміщення членів своєї сім’ї.

 

Важливо!

Постановою передбачено надання компенсації лише за розміщення переселенців, які перемістилися після 24.02.2022 з областей, де проводяться бойові дії! (відповідно до переліку, затвердженому КМУ).

 

Сума компенсації визначається по такій формулі: кількість ВПО, які проживаються у житлі, помножена на кількість днів та помножена на суму 14,77 грн.

Наприклад, 1 особа проживає протягом 30 днів — 1*30*14.77 = 443,10 грн. Якщо проживає сім’я з 3 осіб — 3*30*14.77 = 1329,30 грн.

 

ВАЖЛИВО! У період з 1 жовтня 2022 р. по 31 березня 2023 р. сума компенсації визначається на рівні 30 гривень за кожен людино-день.

 

Загальна сума компенсації визначається шляхом визначення добутку загальної кількості людино-днів на суму компенсації за кожен людино-день.

Компенсація надається з дня розміщення переселенців у житлі, але не раніше дати включення таких осіб до бази ВПО (дати оформлення довідки).

Після розміщення ВПО потрібно подати заяву до житлово-комунального відділу Покровської міської ради. Така заява подається не пізніше наступного дня з дня розміщення ВПО. Зразок заяви буде наданий у місці звернення.

Крім того, власник подає наступні документи:

— паспорт громадянина України власника житла;

— ІПН (РНОКПП) власника житла;

— документ про право власності на житло;

— реквізити банківського рахунку:

— довідки всіх ВПО, що будуть проживати у наданому власником житлі.

 

Більш детально про надання компенсації ви можете дізнатися у посиланні:

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-poryadku-kompensaciyi-vitrat-za-timchasove-rozmishchennya-vnutrishno-peremishchenih-osib-yaki-peremistilisya-u-period-voyennogo-stanu-i-ne-333?fbclid=IwAR3auMI53eQzfylsLyucqS2bVv6uqxUEUOZlZ5n3gTRuytT8cZRBgaRQxO0