Цілодобово – поруч з жителями: результати роботи дільничних офіцерів поліції на території Покровської ТГ

19.07.2024 11:15

Громаду обслуговують тринадцять дільничних – Олександр Кочеров, Денис Фурсов, Андрій Новгородський, Валерій Онищенко, Сергій Чередник, Ігор Самофалов, Микита Кравченко, Денис Батрак, Михайло Михалко, Олександр Пантюхов, Денис Парасюк, Юрій Назарко, Ігор Цуканов.

Їхня робота виходить далеко за межі звичних обов’язків. Поліцейські виїжджають на місця обстрілів, доставляють постраждалих до лікарні. Крім того, несуть службу на блокпостах, охороняють об’єкти життєзабезпечення, виконують завдання територіальної оборони.

Попри важку ситуацію в громаді, правоохоронці продовжують роботу з протидії та профілактики злочинів. За пів року вони опрацювали близько 1782 заяви і повідомлення від громадян.

Дільничні розкрили 59 злочинів на території громади: 8 крадіжок та 51 факт у сфері незаконного обігу наркотиків. За адміністративні правопорушення складено 153 протоколи. З них 19 – за вчинення домашнього насильства.
Особливу увагу поліцейські приділяють безпеці дітей. Здійснюють профілактичну  роботу з батьками, наголошують на необхідності евакуації. Проводять онлайн-зустрічі  зі школярами, навчаючи їх мінній безпеці, протидії булінгу, правилам дорожнього руху тощо.