ВІДЕО. Депутати у дії: Юлія Гуріненко допомагає волейболістам облаштовувати ігровий майданчик

21.07.2021 15:55

За підтримки депутата Покровської міської ради від партії «Порядок» на спортивний комплекс «Металург» було завезено 60 тонн піску. Їм планують облаштувати поле для занять пляжним волейболом.

Як зазначила тренерка дитячо-спортивної школи Ірина Оберемок, на території СК «Металург» займаються волейболом понад 40 дітей віком від 10 років, а також дорослі любителі цього виду спорту.  І дуже важливо створити комфортні умови для тренувань.