КП «Покровськтепломережа» повідомляє про зміну тарифу

04.01.2020 11:46

24 грудня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», якою надається можливість (право) теплопостачальним організаціям здійснювати перерахунок розміру плати для споживачів теплової енергії та комунальних послуг у зв’язку із зниженням ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019/20 рр., починаючи із нарахувань за грудень 2019 року.

У зв’язку  з цим КП «Покровськтеплормережа», згідно із затвердженими змінами, що вносяться до Правил надання послуг з централізованого опалення, розрахувало  коефіцієнти перерахунку вартості теплової енергії за грудень 2019 року, які складають:

• для населення  коефіцієнт (К) = 0,90;

• для бюджетних установ коефіцієнт (К) = 0,90;

• для інших споживачів коефіцієнт (К) = 0,70.

Коефіцієнт перерахунку (К) розраховується за формулою:

К= Вп / Вт,
де Вп – перерахована річна планована вартість теплової енергії, на основі якої встановлено тарифи для відповідної категорії споживачів, що враховує перераховану вартість газу, визначену для відповідного місяця опалювального періоду;
Вт – річна плановна вартість послуг з централізованого опалення для відповідної категорії споживачів відповідно до встановлених повноваженими органами тарифів.
Визначення суми перерахунку для споживачів (С) розраховується за такою формулою:
С = (1 - К) х П,
де П – плата за послуги з централізованого опалення, визначена у відповідному місяці згідно з діючим тарифом.

Приклад розрахунку суми перерахунку:

Якщо в грудні місяці споживачу нарахована плата за послугу з централізованого опалення (П ) = 1000 грн, в такому випадку сума перерахунку:

• для населення (С) = (1-0,90) х 1000,00 грн = 100,00 грн

• для бюджетних установ (С) = (1-0,90) х 1000,00грн = 100,00 грн.

• для інших споживачів (С) = (1-0,70)х1000,00грн.= 300,00грн.