Оздоровлення дітей в ДП «УДЦ «Молода гвардія»

13.08.2019 11:23

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 07.08.2019 за №1216 Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації(далі –Департамент) здійснено план розподілу путівок до ДП «УДЦ «Молода гвардія» на IX тематичну зміну.

«Український дитячий центр «Молода гвардія»  має можливість прийняти на відпочинок з 04 по 24 вересня 2019 року (м.Одеса), 1 (одну) дитину пільгової категорії м. Покровська, м. Родинське  та  смт. Шевченко із частковою оплатою в розмірі 30 відсотків вартості.

До зазначеної категорії належать:

- діти зареєстровані, як внутрішньо переміщені особи;

- члени дитячих творчих колективів і спортивних команд – переможці всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів,змагань, спартакіад;

- талановиті та обдаровані діти-переможці обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

Оплата 30% вартості путівки та проїзду до м. Одеса (ДП «УДЦ «Молода гвардія») та зворотному напрямку здійснюється за рахунок батьків або інших коштів, не заборонених чинним законодавством.

По всім питанням із оздоровлення звертатися в кабінет № 32 УСЗН Покровської міської ради (вул. Поштова, 22).