• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

ПРОФІ- GAME "Вчись. Пізнавай. Обирай."

eye

198

RSS

img

08 серпня в рамках профорієнтаційного проекту SMART –  простір «Обирай. Вирішуй. Дій» фахівці Покровського міського центру зайнятості Донецької області провели інтерактивний захід ПРОФІ- GAME "Вчись. Пізнавай. Обирай." для дітей молодіжного  центру «Junior Trackers» м. Покровськ.

Літні канікули у самому розпалі, тому профорієнтація відбувається у веселому ігровому форматі. Естафети, цікаві конкурси та змагальні пізнавальні вправи дали дітям можливість розширити знання про затребувані у рідному місті професії, підвищити обізнаність щодо вимог, які висуваються до людей різних професій. Хлопці і дівчата із захопленням випробували себе у ролі кухарів, лікарів, будівельників, поліціантів. Вони відчували себе справжніми  професіоналами. На командний дух допомогла налаштуватися незвичайна руханка із різнокольоровим парашутом, якій символізував величезний і різноманітний світ професій. На завершення заходу учасники профорієнтаційних змагань отримали грамоти за активність, допитливість та вміння працювати в команді.

Незабаром питання професійного самовизначення буде вирішувати кожен з учасників сьогоднішньої гри. Не розгубитися та не помилитися з власним вибором допоможуть у Покровському міському центрі зайнятості Донецької області. Запрошуємо наших друзів з молодіжного центру «Junior Trackers» та всіх, хто замислюється над своїм професійним майбутнім, до відділу профорієнтації.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Майбутні фінансисти завітали до ПриватБанку

Хлопці і дівчата отримали урок фінансової грамотності від співробітників відділення банку та ознайомилися з правилами користування банкоматом, терміналом, Інтернет-банком Приват-24, мобільними додатками банку.

eye

29

Новини

05 грудня 2019 14:49

Онлайн-консультації з пенсійного забезпечення за допомогою Skype

За допомогою Skype-зв’язку зручно, швидко та доступно мають можливість отримати онлайн-консультації з пенсійного забезпечення жителі міста Покровська Мирнограду та Покровського району.

eye

32

Новини

05 грудня 2019 14:27

ПрАТ “Донецьксталь” та Покровська міська рада підписали меморандум про співпрацю.

Вчора 04.12.2019 р. в.п.Покровського міського голови Ірина Сущенко та генеральний директор ПрАТ “Донецьксталь” підписали меморандум про співпрацю. Це визначна подія для всього міста! Сприяв налагодженню цих зв’язків попередній мер Покровська Руслан Требуш

eye

84

Новини

05 грудня 2019 12:12

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію