ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

ПРОФІ- GAME "Вчись. Пізнавай. Обирай."

eye

43

RSS

img

08 серпня в рамках профорієнтаційного проекту SMART –  простір «Обирай. Вирішуй. Дій» фахівці Покровського міського центру зайнятості Донецької області провели інтерактивний захід ПРОФІ- GAME "Вчись. Пізнавай. Обирай." для дітей молодіжного  центру «Junior Trackers» м. Покровськ.

Літні канікули у самому розпалі, тому профорієнтація відбувається у веселому ігровому форматі. Естафети, цікаві конкурси та змагальні пізнавальні вправи дали дітям можливість розширити знання про затребувані у рідному місті професії, підвищити обізнаність щодо вимог, які висуваються до людей різних професій. Хлопці і дівчата із захопленням випробували себе у ролі кухарів, лікарів, будівельників, поліціантів. Вони відчували себе справжніми  професіоналами. На командний дух допомогла налаштуватися незвичайна руханка із різнокольоровим парашутом, якій символізував величезний і різноманітний світ професій. На завершення заходу учасники профорієнтаційних змагань отримали грамоти за активність, допитливість та вміння працювати в команді.

Незабаром питання професійного самовизначення буде вирішувати кожен з учасників сьогоднішньої гри. Не розгубитися та не помилитися з власним вибором допоможуть у Покровському міському центрі зайнятості Донецької області. Запрошуємо наших друзів з молодіжного центру «Junior Trackers» та всіх, хто замислюється над своїм професійним майбутнім, до відділу профорієнтації.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Про нові сучасні сервіси Пенсійного фонду України говорили на прес-конференції в м. Покровську

В рамках заходу відбулася онлайн презентація роботи та можливостей проекту «Пенсія в один клік», де призначають пенсії за заявами, поданими дистанційно через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.

eye

16

Новини

20 серпня 2019 16:42

Юні городяни збудують місто. Втілення інноваційного проекту в Покровську

Відповідно прогнозам, до 2030 року більше 60% населення будуть жити в містах. Крім того близько 60% з них будуть люди до 40 років.

eye

51

Новини

20 серпня 2019 16:36

Увага! «Гаряча лінія» з податківцями

У Покровсько-Добропільському управлінні ГУ ДФС у Донецькій області 27.08.2019 проводитиметься сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Екологічний податок за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю».

eye

18

Новини

19 серпня 2019 11:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію