ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Мер Покровська очолив комісію в парку “Ювілейний”

eye

85

RSS

img

Мер Покровська Руслан Требушкін провів апаратну нараду, на якій були присутні всі перші керівники міста. Місцем для робочої зустрічі був обраний міський парк.

Нарада була присвячена реконструкції парку "Ювілейний". Підрядник разом з Русланом Требушкіним та начальниками відомств пройшли всю територію парку та оцінили масштаби робіт, виявили актуальні питання щодо реконструкції та окреслили план заходів щодо прискорення відбудови міського простору.

Підрядник зауважив, що для своєчасного відкриття парку "Ювілейний" недостатньо робочої сили. Не зважаючи на те, що реконструкція парку "Ювілейний" повинна була фінансуватися з обласних коштів, для скорішого відкриття місто готове вкладати власні ресурси. І фінансові, і людські. Руслан Требушкін запропонував залучити додаткову робочу силу для прискорення реконструкції. Крім того, міська влада планує провести кілька толок та спільними зусиллями підготувати парк до відкриття.

Перші заходи відбудуться вже цього тижня.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Про нові сучасні сервіси Пенсійного фонду України говорили на прес-конференції в м. Покровську

В рамках заходу відбулася онлайн презентація роботи та можливостей проекту «Пенсія в один клік», де призначають пенсії за заявами, поданими дистанційно через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.

eye

14

Новини

20 серпня 2019 16:42

Юні городяни збудують місто. Втілення інноваційного проекту в Покровську

Відповідно прогнозам, до 2030 року більше 60% населення будуть жити в містах. Крім того близько 60% з них будуть люди до 40 років.

eye

48

Новини

20 серпня 2019 16:36

Увага! «Гаряча лінія» з податківцями

У Покровсько-Добропільському управлінні ГУ ДФС у Донецькій області 27.08.2019 проводитиметься сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Екологічний податок за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю».

eye

18

Новини

19 серпня 2019 11:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію