• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Мер Покровська очолив комісію в парку “Ювілейний”

eye

250

RSS

img

Мер Покровська Руслан Требушкін провів апаратну нараду, на якій були присутні всі перші керівники міста. Місцем для робочої зустрічі був обраний міський парк.

Нарада була присвячена реконструкції парку "Ювілейний". Підрядник разом з Русланом Требушкіним та начальниками відомств пройшли всю територію парку та оцінили масштаби робіт, виявили актуальні питання щодо реконструкції та окреслили план заходів щодо прискорення відбудови міського простору.

Підрядник зауважив, що для своєчасного відкриття парку "Ювілейний" недостатньо робочої сили. Не зважаючи на те, що реконструкція парку "Ювілейний" повинна була фінансуватися з обласних коштів, для скорішого відкриття місто готове вкладати власні ресурси. І фінансові, і людські. Руслан Требушкін запропонував залучити додаткову робочу силу для прискорення реконструкції. Крім того, міська влада планує провести кілька толок та спільними зусиллями підготувати парк до відкриття.

Перші заходи відбудуться вже цього тижня.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Майбутні фінансисти завітали до ПриватБанку

Хлопці і дівчата отримали урок фінансової грамотності від співробітників відділення банку та ознайомилися з правилами користування банкоматом, терміналом, Інтернет-банком Приват-24, мобільними додатками банку.

eye

29

Новини

05 грудня 2019 14:49

Онлайн-консультації з пенсійного забезпечення за допомогою Skype

За допомогою Skype-зв’язку зручно, швидко та доступно мають можливість отримати онлайн-консультації з пенсійного забезпечення жителі міста Покровська Мирнограду та Покровського району.

eye

32

Новини

05 грудня 2019 14:27

ПрАТ “Донецьксталь” та Покровська міська рада підписали меморандум про співпрацю.

Вчора 04.12.2019 р. в.п.Покровського міського голови Ірина Сущенко та генеральний директор ПрАТ “Донецьксталь” підписали меморандум про співпрацю. Це визначна подія для всього міста! Сприяв налагодженню цих зв’язків попередній мер Покровська Руслан Требуш

eye

84

Новини

05 грудня 2019 12:12

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію