Відкрита реєстрація українських виробників на участь у торговій місії до Швеції та Данії!

06.08.2019 09:33

Метою торгової місії є створення торгових можливостей для українських виробників для виходу та/або розширенню присутності компаній на ринку Швеції та Данії через встановлення ділових контактів з потенційними партнерами.

Пріоритет надаватиметься виробникам наступних видів продуктів: органічних продуктів харчування, зернових культур, меду, кондитерських виробів та шоколаду, олії, фруктів та ягід, продуктів їх переробки, чаю, кави.

Програма торгової місії включатиме:

• Індивідуально організовані бізнес-зустрічі, заплановані іноземним консультантом;
  • Вивчення торгових можливостей Швеції та Данії;
  • Аналіз торгових можливостей Швеції та Данії та рекомендації щодо виходу на локальний ринок;
  • Візити на локальні підприємства, супермаркети, магазини тощо для обміну досвідом.

Визначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та організовуються ЄБРР. Учасники самостійно покривають лише витрати на переліт, проживання, харчування, індивідуальні витрати.

Десять компаній буде обрано для бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору, згідно наступним критеріям:

• Компанія є зареєстрованим суб'єктом (приватний підприємець або юридична особа) згідно чинного законодавства України;
  • Мінімум 51% акцій компанії належать громадянам України (згідно Статуту);
  • Компанія є малим або середнім бізнесом - максимум 250 офіційно зареєстрованих співробітників;
  • Компанія має власні виробничі потужності;
  • Наявність веб-сайту англійською мовою.
  • Мінімум один учасник місії від компанії вільно володіє англійською мовою;
  • Гарна репутація.

Звертаємо Вашу увагу, що до відбору допускаються лише компанії, які брали участь в торгових місіях, організованих ЄБРР в рамках ініціативи ЄС EU4Business, не більше двох разів.

Реєстрація на участь у місії відкрита до 14 серпня 2019 року. За посиланням нижче можна ознайомитися з більш детальною інформацією щодо запланованого заходу, а також зареєструватись: http://bit.ly/TMSweden

Контактна особа: Юлія Котова jkotova@fsr.org.ua - керівник та співорганізатор торгової місії, Проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР.