ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Вся інформація про комунальне майно Покровська на одному сервісі!

eye

240

RSS

img

Команда Покровськ SMART- City продовжує впроваджувати та презентувати нові веб сервіси проекту, який ініційовано міським головою Русланом Требушкіним.

“Реєстр земель та комунального  майна” http://reestr.pokrovsk-rada.gov.ua/uk - до впровадження цього сервісу нас підштовхнула складність процедури отримання відомостей про майнові права на нерухомість і земельні ділянки.

Головною особливістю даного веб-сервісу є можливість у онлайн-режимі відстежувати власників земельних ділянок, терміни дії укладених договорів щодо оренди об’єктів нерухомості, інформацію про публічні торги та перелік документів, необхідних для оформлення відповідних майнових прав.

Олександр Прозоров, начальник відділу інформаційної та внутрішньої політики Покровської міської ради, представив зручний функціонал та  оригінальний дизайн веб-сервісу.

Дизайн Реєстру  відповідає стандартам доступності. Це означає, що з сайтом однаково зручно працювати з мобільного, планшету чи настільного комп'ютера, а вміст зможуть сприймати люди з порушеннями зору, рухової здатності тощо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Про удосконалення порядок надання деяких видів державної допомоги

Зокрема, надано право на отримання допомоги на дітей з багатодітної сім’ї на підставі довідки про встановлення статусу багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї у разі відсутності відповідного посвідчення.

eye

36

Новини

13 вересня 2019 14:31

Сприяння вирішенню соціально-трудових конфліктів і спорів – пріоритетна форма роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області

Україна, як член Ради Європи ратифікувала Європейську соціальну хартію, визнавши право працівників і роботодавців на колективні дії у випадках розбіжності інтересів, з урахуванням зобов’язань, які можуть випливати з раніше укладених колективних договорів

eye

35

Новини

12 вересня 2019 15:35

Долучаємось до загальноміської ранкової зарядки!

Покровська міська рада повідомляє, що в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту 13.09.2019 року о 08.00 на стадіоні ЗОШ №9, м-н «Шахтарський»,33-Б, м.Покровськ відбудеться загальноміська зарядка.

eye

93

Топ-новини-1

12 вересня 2019 11:36

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію