Стала відома дата підписання Меморандуму про партнерство шахтарських міст і створення “Платформи сталого розвитку”

17.05.2019 15:48

Історична подія відбудеться у Покровську 21 травня 2019 року. Керівники місцевої влади та громадських організацій шести шахтарських міст (Вугледар, Добропілля, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове), а також Торгово-промислової палати Донецької області підпишуть Меморандум про партнерство і створення Платформи сталого розвитку вугільних міст Донецької області.

Таке об’єднання має допомогти консолідувати зусилля органів місцевого самоврядування, представників громадськості та бізнес-середовища задля сталого економічного розвитку регіону, зміцнення партнерства в рамках соціально-економічного розвитку населених пунктів і підвищення рівня добробуту населення шляхом стимулювання розвитку інноваційних підприємств, диверсифікації економіки та впровадження соціальних інновацій.

Підписантами Меморандуму виступають:

• голова Вугледарської міської ради Донецької області Сілич Андрій;

• перший заступник голови Добропільської міської ради Донецької області  Кормільцев Олексій;

• голова Мирноградської міської ради Донецької області Брикалов Олександр;

• голова Новогродівський міській ради Донецької області Білецька Людмила;

• голова Покровської міської ради Донецької області Требушкін Руслан;

• голова Селидівської міської ради Донецької області Ремізов Віктор;

• президент Донецької торгово-промислової палати Ануфрієв Максим;

• голова Громадської організації «Добропільський центр молоді «ДОБРО»  Орос Володимир;

• голова Громадської організації «Платформа ініціатив «МУВ» Кухлєв Антон;

• директор Громадської організації «Агенція Розвитку Вугледара» Сорокін Федор.