Мототраса «Балаган» вже тридцять років випробовує на сміливість та витримку любителів мотоциклетного спорту

11.05.2019 12:51

Завдяки підтримці Покровської міської ради та Мирноградської міської ради подвійне мотосвято відбулося у Мирнограді. Чемпіонат України з мотокросу, який став в цьому році ювілейним, та відкритий Чемпіонат Донецької області з мотокросу «Кубок Донбасу» традиційно пройшли 9 травня. Змагання зібрали спортсменів не тільки з України, а навіть з ближнього зарубіжжя. Всього у заході прийняли участь 78 мотогонщиків з України та з Молдови. Наймолодшому учаснику мотокросу виповнилося п’ять років, а найдосвідченішому спортсмену – більше шістдесяти.

Прогноз погоди на цей день був невтішний – дощ та вітер, але це не зупинило справжніх шанувальників мотоспорту. Підтримували бадьорий настрій глядачів виступи рок-груп з області. Мабуть, саме гарячі вболівання не дали дощовим тучам зібратися над мототрасою. Не обійшлося без напружених моментів. Змагання мотоциклів з колясками надовго запам’ятаються уболівальникам. Сильний вітер зірвав огорожу з траси і вона намоталася на колесо мотоциклу лідируючої команди зі Львівської області. Спортсмени втрачали дорогоцінний час, намагаючись звільнити машину від пут і відстали майже на коло. Але гаряча підтримка глядачів та професіоналізм мотогонщиків зробили неможливе – команда прийшла до фінішу першою. Перед нагородженням капітан Артур Глущенко віддячив уболівальникам і відмітив, що ще ніде не відчував такої підтримки.

Ювілейні змагання закінчилися з такими результатами:

Клас 50 см.куб.:

1 місце - Колодій Артур;

2 місце - Федорець Микита;

3 місце - Глущенко Михайло.

Клас 65 см.куб.:

1 місце - Ляшенко Артур;

2 місце - Марков Кирило;

3 місце - Шаманський Данило.

Клас 85 см.куб.:

1 місце - Ляшенко Тимур;

2 місце - Новайдарский Микита;

3 місце - Єреськовський Гліб.

Клас МХ1:

1 місце - Морозов Роман;

2 місце - Овчаренко Олексій;

3 місце - Уткін Костянтин.

Клас МХ2:

1 місце - Чернов Дмитро;

2 місце - Неруш Семен;

3 місце - Бессонов Андрій.

Аматори МХ1:

1 місце - Карнаух Вадим;

2 місце - Галла Сергій;

3 місце - Винокуров Віктор.

Аматори МХ2:

1 місце - Кулєшин Володимир;

2 місце - Плющай Григорій;

3 місце - Морозов Сергій.

Клас Ветерани 1 категорія:

1 місце - Доценко Валерій

2 місце - Чепель Леонід

3 місце - Канаш Сергій

Клас Ветерани 2 категорія:

1 місце - Пузанова Сергій

2 місце - Сова Ігор

3 місце - Береза Володимир

Клас Ветерани 3 категорія:

1 місце - Фастовець Володимир

2 місце - Ключка Ігор

3 місце - Андрусенко Анатолій

Клас Мотоцикли з колясками:

1 місце - Глущенко Артур, Глущенко Єлисей;

2 місце - Немилостивий Юрій, Бойко Валентин;

3 місце - Фаткін Максим, Бородкін Олександр

Після завершення змагань відбувся розіграш лотереї. Переможці отримали цінні призи: гіроскутер, велосипед і мопед. Спортсмени та глядачі висловили вдячність організаторам заходу за захоплююче видовище та непередавані емоції. Єдине, про що жалкували присутні, що до наступного чемпіонату з мотокросу доведеться чекати цілий рік.