ПРО ВИПЛАТУ ПЕНСІЙ ЗА СІЧЕНЬ 2016 РОКУ

10.12.2015 15:09

Пенсійний фонд

Звертаємо увагу громадян на можливість напередодні святкових днів одержати свої пенсійні виплати за січень 2016 року.

Пенсіонерам, яким пенсії зараховуються на рахунки у банківських установах та яким дату виплати встановлено з 4 по 23 січня включно пенсії будуть

профінансовані до 31 грудня поточного року. Ті пенсіонери, дата виплати яким встановлена з 24 по 25 січня, одержать пенсії в січні відповідно до графіків виплати.

Підприємствами поштового зв`язку буде проведено виплату пенсій до 31 грудня поточного року пенсіонерам, які одержують пенсії з датою виплати з 4 по 8 січня включно. Пенсіонери, дата виплати яким встановлена з 9 по 25 січня, одержуватимуть пенсії в січні відповідно до графіків виплати.

Пенсіонери, які не скористаються наданою можливістю, зможуть отримати свої виплати протягом січня.

Більш детальну інформацію можна отримати в управліннях пенсійного фонду України за місцем проживання, а також у відділеннях поштового зв`язку відповідно до територіального закріплення.