Проведено нараду щодо рекрутингової кампанії «Гвардія наступу»

17.02.2023 13:33

Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко взяв участь в онлайновій нараді щодо рекрутингової кампанії «Гвардія наступу».

За два тижні з моменту її початку вже 27 тисяч добровольців записалися до лав 8 новостворених бригад. Кожна бригада матиме свої власні задачі, і в кожній будуть бійці, здатні ці задачі виконувати.

- Як і в лютому минулого року, українці демонструють потужне бажання визволити окуповані території — і це і є запорукою нашого успіху, - наголошує очільник області.