До уваги роботодавців!

07.05.2024 15:25

Покровський міський центр зайнятості Донецької області підтримує роботодавців, які працевлаштовують людей з інвалідністю. Якщо Ви нещодавно прийняли на роботу людину з інвалідністю або плануєте це зробити, ми готові Вам допомогти. Облаштуйте інклюзивне робоче місце та отримайте компенсацію.

Компенсація надається за придбання спеціального обладнання як допоміжного засобу для облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю.

Відповідно до умов Порядку надання компенсації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2023 №893, роботодавець може отримати компенсацію за облаштування робочого місця за працевлаштованих людей з І групою інвалідності — до 106,5 тис. грн., з ІІ групою інвалідності — до 71 тис. грн.

Детальніше про послугу можна ознайомитись за посиланням