Через ріст захворюваності на COVID-19 у громаді посилили карантинні заходи

06.04.2021 14:03

6 квітня у Покровську пройшло засідання штабу з ліквідації наслідків поширення COVID-19 на території Покровської громади.

У заході взяли участь керівники міста, медичних установ, начальники управлінь і відділів міськради, представники силових і військових структур, підприємці.

«Ситуація у місті досить складна, - констатував начальник відділу охорони здоров'я Олександр Овчаренко. – Щотижня ми фіксуємо ріст захворюваності. Збільшилась кількість і госпіталізованих у інфекційне відділення. Ще минулого тижня їх було 65, сьогодні вже 81 людина перебуває на стаціонарному лікуванні. Через це виникла необхідність посилення карантинних заходів».

Про необхідність запровадження карантинних обмежень говорила і начальниця відділу освіти Наталія Гнатенко. За її словами, сьогодні серед учнів загальноосвітніх закладів міста хворіють 30 дітей та 46 педагогів. Ще 83 вчителя перебуває на самоізоляції. І ці показники кожного дня зростають.

З огляду на невтішні тенденції учасники наради одностайно ухвалили рішення про посилення протиепідемічних заходів. А саме:

- подовження дистанційної форми навчання до 16 квітня;

- заборона проведення спортивних тренувань, крім тих, де ведеться підготовка до змагань;

- обмеження кількості покупців у магазинах (відповідно до площі об’єкту торгівлі);

- облаштування карантинних постів на входах у ринки (проведення температурного скринінгу, дотримання маскового режиму);

- обмеження кількості відвідувачів у кафе та дотримання відстані між столами;

- обмеження кількості пасажирів у громадському транспорті (лише місця для сидіння);

заборонена робота кінотеатрів з наповненістю понад 50% місць одного залу;

- відмова від планових операцій - лише екстрена госпіталізація у лікарнях.