Вшанування пам'яті загиблих під час авіакатастрофи у м. Тегеран

09.01.2020 15:34

В.п. Покровського міського голови І. Сущенко долучилася до вшанування пам'яті загиблих під час авіакатастрофи у м.Тегеран.

"Висловлюю глибокі співчуття сім’ям і близьким загиблих у жахливій катастрофі пасажирського літака авіакомпанії «МАУ» в Тегерані, яка забрала життя 176 людей, 11 з яких були нашими співвітчизниками.

У ці сповнені невимовним сумом скорботні дні я поділяю біль і тугу рідних та близьких загиблих. Світла пам’ять..."

Президент України Володимир Зеленський постановив оголосити 9 січня 2020 року днем жалоби. З метою вшанування пам’яті загиблих Президент постановив приспустити державні прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Також скасовуються розважально-концертні заходи, вносяться відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.