З Днем Незалежності України!

24.08.2019 09:51

28 років тому, 24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР ухвалила історичний документ виняткового значення для долі українського народу - «Акт проголошення незалежності України»

Ця дата стала своєрідною точкою відліку нового етапу історії України, переходом на якісно вищий рівень суспільного розвитку. Переходом від тоталітаризму до демократії, від командної до ринкової економіки, від людини-гвинтика до активного творця власної долі.

Народ України одвіку прагнув незалежності, прагнув бути хазяїном своєї землі. Це свято загострює відчуття істинної національної приналежності. Ми - українці і про це завжди пам’ятаємо. Це наша історія, наші традиції, це культура і виховання!

Зі святом!