25.06.2026 14:50
Активний відпочинок і згуртованість: у Соснівці пройшла велопрогулянка лісовим маршрутом
У межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» відбулася велопрогулянка лісовим маршрутом у Соснівці. Маршрут протяжністю близько 15 кілометрів проходив мальовничими лісовими стежками з поверненням до Соснівки.
Учасники рухалися у форматі групового заїзду, що сприяло безпеці, взаємній підтримці та згуртованості під час подорожі. Під час маршруту учасники також мали можливість відпочити біля річки Рата, де поєднали активну частину подорожі з короткою рекреаційною зупинкою на природі.
Супровід групи здійснював тренер з велосипедного туризму Павло Савчук. Організаційну підтримку забезпечив Благодійний фонд «Еко-милосердя». Шептицька міська рада надала транспорт для забезпечення підвезення учасників.
Керівник хабу єднання у Шептицькому Дмитро Шинкар зазначив:
«Важливо підтримувати внутрішньо переміщених осіб, які вимушено залишили свої домівки через війну. Для багатьох із них переїзд означає не лише побутові зміни, а й потребу в емоційній підтримці та відчутті прийняття. Саме тому такі заходи, як спільні подорожі, прогулянки та живе спілкування, мають велике значення — вони допомагають зменшити відчуття ізоляції, знаходити нові соціальні зв’язки та легше адаптуватися до життя далеко від рідного дому».