• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Заступник міського голови

Ідрісова Маргарита Олександрівна

Заступник міського голови

  • Біографічна довідка
  • Контакти

Основний напрямок діяльності:  Питання освіти; охорони здоров′я; координаційна робота щодо вжиття проти епідеміологічних заходів, робота з ліквідації наслідків по COVID-19; координація роботи в галузі молоді та спорту, культури.

 

Місце народження: м. Маріуполь, громадянка України.

Освіта: вища.

 

З 1999 до 2004 року навчалася у Донецькому Національному університеті, який успішно закінчила, та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства».

З 2001 до 2002 року навчалася у професіонально-технічному училищі №99, м. Маріуполя, за спеціальністю секретар керівника, оператор комп’ютерного набору.

З 2016 по 2019 року навчалася у Донецькому державному університеті управління, на факультеті права і публічного управління, та здобула диплом магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

 

 

Трудова діяльність

 

З 2002 до 2016 року працювала на підприємстві ПАО «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» на посадах: розподілювач робіт, секретар керівника будівельно-монтажного цеху; інженером відділу корпоративної роботи; спеціалістом 2 категорії відділу взаємодії з персоналом; провідним спеціалістом управління внутрішніх комунікацій.

З 2016 до 2021 року – працювала співробітником Маріупольської міської ради: керівником відділу соціально-культурної діяльності міської ради, керівником відділу міжнародного співробітництва та Протокольної роботи міської ради.

З 2021р. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Ні я ні мої близькі родичи до кримінальної відповідальності не притягалися.

 

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру

 

Контактний телефон, приймальня:

E-mail:

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020