• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Екологічні програми підприємств

Поточний та перспективний план з охорони навколишнього природного середовища

        На виконання вимог ст.19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», підприємства, установи та організації погоджують з органами місцевого самоврядування поточні та перспективні плани роботи з питань охорони навколишнього природного середовища і використання природних ресурсів.

До головних завдань в організації природоохоронної діяльності підприємств відноситься :

– аналіз кількісних і якісних показників діяльності підприємства, які здійснюють вплив на довкілля, ефективності запровадження заходів з охорони довкілля і раціонального використання природних ресурсів за відповідний період;

– розробка заходів природоохоронної діяльності з обгрунтуванням потреби щодо обсягів їх фінансування, визначення термінів виконання.

         Природоохоронні заходи, що запроваджуються підприємством, повинні повністю компенсувати шкідливий вплив виробництва на навколишнє природне середовище і відповідати за напрямками постанові Кабінету міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1147 (зі змінами) «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів».

        Зміст природоохоронних заходів повинен відповідати правам та обов'язкам підприємств, які визначені у діючому природоохоронному законодавстві.

        Загальні вимоги щодо користування природними ресурсами у господарській діяльності визначені у наступних нормативно-правових актах: