• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Дні енергії

Тиждень сталої енергії 13-18 травня 2019 року

Тиждень енергозбереження 4-10 листопада 2019 року

В рамках цього Тижня було проведено ряд заходів, що охопили різні цільові групи:

 

 

5 листопада для інспекторів ККСН було проведено семінар "Енергоефективні аспекти комфортного життя". На даному семінарі були висвітлені практичні заходи, які кожен може застосовувати в побуті і тим самим досягати значної економії енергоресурсів. Також присутнім була надана інформація щодо існуючих державних, обласних та місцевих програм з енергоефективності, що наразі дають змогу отримати консультативну або фінансову підтримку під час впровадження енергоефективних заходів у власних оселях. Інспектори ККСН виявили велику зацікавленість до питань енергозбереження та в подальшому зможуть вести роз’яснювальну та пропагандиську діяльність у сфері енергозбереження серед мешканців міста.

 

6 листопада була проведена конференція з енергоефективності на базі ДонНТУ. На дану конференція завітали представники профільного відділу ДонОДА, відділу освіти та екології, клімату та енергозбереження Покровської міської ради, голови ОСББ, куратор проекту Велике Добропілля “ТРЕНД”,  викладачі та студенти ДонНТУ. На конференції були розглянуті основи функціонування енергоменеджменту в місті Покровськ, успішні приклади впровадження енергоефективних проектів в різних містах України, законодавчі аспекти, що допомагають впроваджувати енергоефективні заходи на більш високому рівні та ЕСКО-механізм, що наразі функціонує у 3 закладах освіти нашого міста. 

 

В рамках Тижня було розроблено білборд та плакати “8 кроків до вашого енергоефективного майбутнього”, що були розповсюджені в громадському транспорті за допомогою інспекторів ККСН.

 

 

В загальноосвітніх закладах міста був проведен конкурс колажів на тему “Зайвим тратам скажімо ні”. Було обрано 5 переможців з НВК №2, 3 переможці з ЗОШ №14 та 2 переможці з ЗОШ №35.  Всі 10 робіт були направлені на обласний конкурс колажів. 

 

 

11 листопада у зв`язку зі святкуванням Міжнародного дня енергозбереження в ДНЗ №7 “Топольок” пройшов семінар для завідувачів та методистів дошкільних навчальних закладів Покровської міської ради. В садочку провели такі націлені на раціональне використання ресурсів заходи: ”Закривай міцніше кран, щоб не витік океан”, “Папір - наше багатство”, “Азбука енергозбереження”, “Планета без сміття - і щасливий все життя”.  На заході до Дня енергозбереження вихованці садочку навчали гостей берегти воду, демонстрували свою обізнаність у екологічних проблемах. Активно брали участь у заході і дорослі. Вони обговорювали наслідки впливу людини на різні стихії, шукали альтернативи застарілим джерелам енергії, робили колажі-побажання про раціональне енергоспоживання для прийдешніх поколінь.