Презентація платформи "Зроблено в Україні"

28.04.2024 17:11

Міністерство економіки України у квітні 2024 року провело наради щодо популяризації товарів, вироблених в Україні, активізації залучення бізнесу до платформи «Зроблено в Україні». На нарадах була представлена місія платформи «Зроблено в Україні», поінформовано про створення офісу «Зроблено в Україні», розроблення веб сайту «Зроблено в Україні», доступного за вебадресою https://madeinukraine.gov.ua/, обговорені проблемні питання бізнесу.

Запрошуємо представників бізнесу Покровської громади ознайомитися з презентацію платформи «Зроблено в Україні»

Завдяки просуванню українських товарів під брендом "Зроблено в Україні", уряд очікує на зростання споживчого попиту на 0,14% ВВП. На цьому наголосив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на презентації платформи.