Оголошення про формування персоналного складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

25.04.2024 09:22

Відповідно до Закону України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності» та постанові Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 р. № 364 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування» Покровська міська військова адміністрація Покровського району Донецької області проводить роботу щодо створення координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності.

Координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності (далі – Координаційна рада) – це постійно діючий консультативно-дорадчий орган, який створюється з метою участі в оцінюванні ефективності державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності та сприяє координації діяльності суб'єктів відносин у зазначеній сфері на території Покровської міської територіальної громади.

До складу Координаційної ради можуть входити:

- голова координаційної ради – заступник начальника міської військової адміністрації, відповідальний за реалізацію державної політики у сфері національно-патріотичного виховання відповідно до розподілу функціональних обов’язків;

- заступник голови координаційної ради – представник громадських об’єднань національно-патріотичного спрямування (за згодою);

- секретар координаційної ради – керівник або заступник керівника структурного підрозділу міської військової адміністрації до функціональних обов’язків якого належить реалізація державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності;

- представники територіальних органів Головного управління Національної поліції в області, Головного управління ДСНС України в області, інших центральних органів виконавчої влади, а також СБУ в Донецькій області, органів місцевого самоврядування (за згодою);

- представники військових частин Збройних Сил, Національної гвардії, розташованих на території Покровської територіальної громади, закладів освіти військового спрямування, підприємств оборонної галузі, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (за згодою);

- керівники, заступники керівників або представники структурних підрозділів міської військової адміністрації;

- посадова особа обласної військової адміністрації, відповідальна за мобілізаційну роботу;

- представники громадських об’єднань ветеранів – учасників бойових дій, військово-патріотичних і військово-спортивних клубів та організацій, керівники громадських штабів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) (за згодою);

- представники інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності (за згодою);

- представники дитячих і молодіжних друкованих видань, місцевих засобів масової інформації патріотичного спрямування (за згодою);

- представники закладів освіти, закладів сфери утвердження української національної та громадянської ідентичності, органів учнівського та студентського самоврядування, дитячих та молодіжних громадських об’єднань (за згодою);

- вчені, експерти, діячі освіти, науки, культури, мистецтва, спорту, представники підприємств, установ, організацій, діяльність яких спрямована на утвердження української національної та громадянської ідентичності (за згодою).

До складу координаційної ради може бути делеговано не більш як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства, у тому числі громадського об’єднання ветеранів війни та місцевого медіа.

Строк повноважень складу координаційної ради становить два роки.

Члени координаційної ради беруть участь у її роботі на громадських засадах.

Основними завданнями Координаційної ради є сприяння здійсненню повноважень місцевого органу виконавчої влади у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності, співпраця з інститутами громадянського суспільства, які ведуть діяльність у вищезазначеній сфері та висвітлення їх діяльності, провадження інформаційно-просвітницької діяльності, удосконалення нормативно-правової бази, визначення шляхів і способів вирішення питань, що виникають під час реалізації державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.

Для подання кандидатури необхідно до 08.05.2024 року включно надати наступні документи:

1. Офіційний лист про делегування представника до складу Координаційної ради (додаток 1)
  2. Біографічна довідка делегованого представника з інформацією та посиланнями на соціальні мережі про результати діяльності у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.
  3. Згода на обробку персональних даних (додаток 2)

Документи надавати  в електронному вигляді в форматі PDF на електронну пошту: kssmkr@ukr.net

Відповідальна особа:

Штурхецька Яна, 099-545-0923, заступник начальника – завідувач сектору у справах сім’ї та молоді Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради Донецької області.