За продаж цигарок неповнолітньому комісія наклала штраф

09.04.2024 18:00

Сьогодні, 9 квітня, під головуванням заступника міського голови Миколи Шабельника відбулося чергове засідання адміністративної комісії, під час якого розглянуто справу щодо неправомірного продажу товару неповнолітньому.

Протокол, який був складений працівниками Покровського РУП, члени комісії розглянули ще минулого тижня та, враховуючи нові деталі справи, перенесли засідання.

Сьогодні, ще раз детально розглянувши всі зібрані матеріали та заслухавши пояснення продавчині, яка здійснила правопорушення, комісія визначилась із розміром штрафу.

Протягом 15 робочих днів порушниця має сплатити мінімальне стягнення, передбачене законодавством, а саме 6800 гривень.

«Безпека наших дітей є найважливішим пріоритетом для нашої громади. Продаж сигарет неповнолітнім є серйозним порушенням, яке піддаватиметься належному покаранню. Ми маємо дотримуватися законів, щоб забезпечити здорове майбутнє наших юних мешканців», — зазначив заступник міського голови Микола Шабельник.