У ККСН Покровська триває видача гуманітарної допомоги для осіб з інвалідністю

03.04.2024 14:06

Сьогодні, 3 квітня, в Покровському Координаційному комітеті самоорганізації населення розпочалася видача гуманітарної допомоги для людей з інвалідністю 1 та 2 групи. Зокрема, підгузок та урологічних прокладок для дорослих.

Загалом лише за сьогодні понад 200 одиниць засобів особистої гігієни було передано людям, які цього потребують.

«Навіть маленький внесок може мати значний вплив на життя людей з інвалідністю. Підтримка наших громадян дуже важлива у цей складний час», — в.о. начальника ККСН Андреєва Катерина.