До уваги роботодавців!

08.03.2024 14:58

Нагадуємо про можливість отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб під час дії воєнного стану. Порядок надання компенсацій затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 №331.

Компенсація надається за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, які отримали довідку про взяття на облік ВПО після 24 лютого 2022 року.

Термін надання компенсації становить:

• до 3 місяців — за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб;
  • до 6 місяців — за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю.

Щомісячний розмір компенсації становить 7100 грн.

Детальніше про послугу можна ознайомитись за посиланням https://is.gd/1bbBH9

Подати заявку можна через Єдиний портал державних послуг «Дія» https://is.gd/xNWp5W