25 березня - День Служби безпеки України

25.03.2024 14:05

25 березня 1992 року було ухвалено законопроєкт про створення СБУ. Відтоді цього дня працівники Служби безпеки України приймають вітання з професійним святом.

Ми не знаємо, скільки людей несуть службу в лавах СБУ, багато їхніх документів і рішень є державною таємницею. Однак важливість цього правоохоронного органу під час війни не підлягає сумніву.

Поваги гідні ваша відданість, мужність, героїзм і те, як ви відстоюєте мир та безпеку нашої держави: займаєтесь контррозвідкою, запобігаєте терактам, виявляєте коригувальників вогню та проводите операції на території ворога.

Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем працівників СБУ! Слава та подяка вам за вірність державі та народу, за відвагу та самовідданість у нелегкі хвилини для нашої країни.

Дякуємо за працю і варту нашої безпеки! Дякуємо за Вашу службу в ім'я України!