Комунальні служби міста працюють над ліквідацією наслідків ракетної атаки

06.03.2024 11:09

За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, місцева влада вживає негайних заходів для надання допомоги постраждалим та відновлення інфраструктури міста.

Так, с самого ранку оперативно були завезені будівельні матеріали, зокрема 322 листи OSB. Працює 4 бригади комунальних служб міста та господарча група відділу освіти. Залучено 3 одиниці спецтехніки.

Спеціалісти «закривають» вікна в пошкоджених будівлях комунальної власності та житлових будинках міста.