Зусиллями комунальників  у пошкоджених будинках відновлено вже близько 200 вікон

04.03.2024 09:30

Через ворожий обстріл, під який потрапив житловий мікрорайон міста, пошкоджено котельню, 20 багатоквартирних будинків, 6 приватних домогосподарств, 2 заклади освіти, підземний газогін.

Для проведення робіт з відновлення та усунення наслідків обстрілу мешканців було забезпечено необхідними будівельними матеріалами.

Зокрема, доставлено 500 листів OSB, 3 м3 бруси та рейок, 400 м2 тарпауліну, а також 3500 саморізів по дереву. Залучено 4 бригади, в яких працює 20 фахівців.

Бригади комунальних підприємств та установ міста листами OSB «закрили» 188 вікон в багатоповерхових будинках. Також ще 12 вікон було забито в котельній, яка постраждала від обстрілу.

«Обсяг робіт великий. Комунальні служби та благодійники активно допомагають мешканцям пошкоджених будинків відновити житло. Закликаємо покровчан триматися та допомагати один одному у цей важкий час. Разом ми подолаємо ці випробування», — зазначив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.