Благодійники зі Швеції передали гуманітарну допомогу для Покровської громади

01.03.2024 17:03

Міжнародні партнери та громадські організації продовжують підтримувати Покровськ в нелегкий час.

Сьогодні Покровський Перинатальний центр отримав 15 коробок з одягом та засобами особистої гігієни для породіль від шведської організації "Skicka vidare till Ukraina".

«Ця громадська організація, членами якої є пересічні громадяни Швеції, вже давно переймається проблемами нашої країни та активно допомагає різним містам. Ми вдячні за цю підтримку, яка допомагає нам відновитися та продовжувати свою роботу задля добробуту наших мешканців», — зазначив начальник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.

Крім того, для підтримки Покровської громади від організації були передані гігієнічні набори для внутрішньо переміщених осіб.