• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську облаштовують наземні бетонні укриття

eye

235

01.03.2024 10:30

Новини громад

img

Біля відділень банків та інших установ  облаштують наземні укриття. Ними зможуть скористатись не лише співробітники та клієнти фінустанови, але й люди, що будуть поруч у момент повітряної тривоги.

Реалізація таких заходів безпеки відбувається у рамках спільної ініціативи Донецької обласної військової адміністрації під керівництвом Вадима Філашкіна та АТ КБ "ПриватБанк".

Сьогодні фахівці розпочали встановлення першого такого укриття. 

«Це укриття буде розташоване поруч із відділенням банку та розраховано на 25 сидячих місць. Воно оснащене лавками для зручного очікування, а також системою відеонагляду та освітленням. Такі безпекові заходи будуть особливо корисні для мешканців, які проживають у безпосередній близькості до цих локацій, а також для клієнтів ПриватБанку, які відвідують відділення. Планується, що вже сьогодні роботи з встановлення укриття будуть закінчені», — зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Крім цього, з метою максимального обладнання міста безпечними об?єктами цивільного захисту населення, благодійний фонд Nova Ukraine вирішив підтримати ініціативу очільника обласної військової адміністрації. Передбачається встановлення ще 12 таких укриттів, які будуть розташовані в різних куточках Покровська.

Одне з них з?явиться біля банківського відділення у мікрорайоні Південному. Відбуватиметься поступове «закриття» всіх потенційно небезпечних локацій у місті за допомогою бетонних укриттів, які забезпечують захист від уламків ворожих снарядів під час надзвичайних ситуацій.

Роботи із встановлення всіх запланованих укриттів передбачається виконати протягом місяця, і всі вони будуть відкриті для місцевих мешканців та гостей громади у будь-який час доби.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію