До уваги роботодавців!

06.02.2024 11:21

Нагадуємо про можливість отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Порядок надання компенсацій затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 №696.

Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб за направленням центру зайнятості на умовах строкових трудових договорів.

Компенсуються фактичні витрати на оплату праці, але не вище двох розмірів мінімальної заробітної плати.

Компенсація включає: основну та додаткову заробітні плати, суму сплаченого єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Виплата компенсації здійснюється за кожен непарний місяць роботи протягом року, але не більше ніж за шість календарних місяців.

Детальніше про послугу можна ознайомитись за посиланням