Гирьовик з Покровська отримуватиме щомісячну обласну стипендію

19.01.2024 14:30

Уродженцю Покровської громади, заслуженому майстру спорту України з гирьового спорту Леону Білицькому призначили обласну стипендію.

Свій шлях у спорті Леон розпочав майже 20 років тому. За цей час він неодноразово займав призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Завдяки наполегливим тренуванням, вольовому характеру та потужній енергії хлопець досяг неабияких спортивних вершин: 5-разовий чемпіон світу серед юнаків до 18 років; 2-разовий чемпіон світу серед юнаків до 18 років у ривку та поштовху; 4-разовий чемпіон України серед юнаків, 10 рекордів України; 2-разовий чемпіон Європи серед професіоналів; 2-х разовий бронзовий призер чемпіонату світу серед професіоналів до 40 років.

З початком повномасштабного вторгнення спортсмен став на захист України. Боронячи батьківщину, Леон продовжує тренуватись і здобувати нові досягнення та звання.

Шанують та підтримують  спортсмена не лише у Покровській МВА, а й на обласному рівні. Він став одним з поміж 79 спортсменів та 30 тренерів Донеччини, яким призначено стипендію на 2024 рік.

Розмір стипендій становить від двох до шести прожиткових мінімумів, а це від 5840 до 17520 гривень. 39 стипендій отримуватимуть атлети з олімпійських видів спорту, 20 стипендій – неолімпійці та ще 20 – атлети з інвалідністю.