27 листопада  директорка Покровського міського центру зайнятості  Тетяна Радченко надала інтерв’ю місцевому телеканалу

28.11.2023 08:27

Під час інтерв’ю Тетяна Миколаївна розповіла, що Покровський міський центр зайнятості відновив свою роботу в офлайн-форматі. Прийом громадян ведуть адміністратори, кар’єрні радники, фахівці відділів активної підтримки безробітних та взаємодії з роботодавцями.

Директорка зауважила, що зберігся весь спектр довоєнних послуг, які надає служба зайнятості. Крім цього, аби вчасно закривати потреби ринку праці, було розширено перелік робітничих професій, за якими безробітні можуть безкоштовно навчатись у Центрах професійно-технічної освіти ДСЗ.

Наостанок Тетяна Радченко нагадала, що фахівці надають консультаційні послуги мешканцям міста за адресою вул. Поштова, буд.3. Графік роботи: понеділок – п'ятниця, з 8:00 до 14:00.