До уваги учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи

27.11.2023 09:30

Згідно з розпорядженням голови Донецької обласної військової адміністрації від 10.11.2023 № 555/5-23 «Про затвердження Порядку використання у 2023 році коштів субвенції з обласного бюджету бюджетам територіальних громад Донецької області на надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи…», певні категорії населення можуть отримати одноразову матеріальну допомогу.

Ця допомога надаватиметься:

- учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, категорія 1;
- потерпілим від Чорнобильської катастрофи, категорія 1;
- дітям з інвалідністю, що є потерпілими від Чорнобильської катастрофи, інвалідність яких пов'язана з ЧК;
- неповнолітнім діти, народженим після 26 квітня 1986 року від померлого батька або матері, яка мала підстави належати до категорії 1, 2 або 3 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Для отримання матеріальної допомоги необхідно надати наступний пакет документів:

- особиста заява;
- копія документа, що посвідчує особу;
- копія посвідчення учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, або особи, яка потерпіла внаслідок ЧК;
- копія посвідчення дитини, потерпілої від ЧК;
- копія ідентифікаційного коду;
- довідка про реквізити розрахункового рахунку, відкритого в банку.

Документи приймаються в Управлінні соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області з 8:00 до 16:00.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 0953999055, 0999238999.