На Донеччині планують реалізувати нові проєкти, направлені на вирішення проблем мешканців регіону

24.10.2023 10:00

Під головуванням заступниці голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної та за участі заступниць начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової та Олени Харчевної відбулась нарада щодо презентації нових проєктів, спрямованих на вирішення проблем, з якими стикаються мешканці області.

Передбачається, що їх буде реалізовано ГО «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» у співпраці з Донецькою облдержадміністрацією.

Під час наради відбулась презентація та обговорення проєктів, які будуть реалізовані в громадах Краматорського та Покровського районів, а саме:

- «Міжсекторальна підтримка людей, які постраждали внаслідок бойових дій у південних та східних областях України», створення центрів психосоціальної підтримки та мобільних груп.

- створення центрів інтегрованих медичних та соціально-психологічних послуг в сфері репродуктивного та сексуального здоров?я жінок «Коло підтримки»;

- «Створення Цифрових освітніх центрів в Донецькій області».

Учасники наради мали змогу отримати відповіді на питання та детальну інформацію щодо реалізації проєктів.