• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Представниця Покровської МВА серед випускників «HR майстерні»

eye

329

18.09.2023 10:40

Новини громад

img

Днями тридцять п'ять фахівців з управління персоналом, яких було відібрано з усієї України, стали випускниками  “HR майстерні”. Участь в навчанні взяла і начальниця відділу управління персоналом Покровської МВА Ольга Горячун.

Це вже третій випуск представників HR-підрозділів органів публічної влади за програмою підвищення кваліфікації “Системний підхід в управлінні персоналом на публічній службі”. 

Цей інструмент напрацьовано в НАДС задля професійного розвитку працівників служб управління персоналу за підтримки EU4PАR, Команди підтримки реформ Міністерства економіки України (що діє в рамках проєкту “Українська Архітектура Реформ”) і Вищої школи публічного управління.

Впродовж декількох місяців представники HR-підрозділів з різних куточків України вивчали кращі практики управління персоналом й ділилися власним досвідом. 

Зокрема, щодо системи управління персоналом, організаційної культури та культури залученості, управління ефективністю, розвитку лідерства та залучення талантів, побудови психічного здоров’я колективу,  безбар'єрності на публічній службі, взаємодії з ветеранами та ветеранками. Також учасники презентували напрацьовані проєкти з розвитку інструментів управління персоналом. 

«Сьогодні для українців відкрита низка можливостей щодо навчання та опановування сучасним інструментами. «HR-майстерня»-це, перш за все, неоціненний багаж знань та обмін досвідом з колегами. Прийняття управлінських рішень в органах місцевого самоврядування впливають на загальну роботу апарату, тож від того, як працюватимуть співробітники та які взаємовідносини будуть в колективі, залежатиме його ефективність. Не стоїмо на місці: вчимося та розвиваємось задля спільної перемоги», - зауважила начальниця відділу кадрів Покровської МВА Ольга Горячун.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Евакуація рятує життя: у Покровську успішно евакуювали родину підопічних територіального центру

Евакуація родин з небезпечних регіонів є надзвичайно важливою складовою захисту населення під час війни. Завдяки зусиллям Покровської МВА, благодійних організацій та волонтерів вдається забезпечити безпеку для найбільш вразливих категорій громадян.

eye

42

Громада 1

25 травня 2024 17:15

Покровчани продовжують вивчати досвід повоєнної відбудови країни

У м.Київ відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України, участь в якому взяв й депутат Покровської міськради Сергій Моісеєнко.

eye

60

Новини громад

25 травня 2024 12:10

Комісія затвердила виплату матеріальної допомоги понад 50 мешканцям Покровської громади

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. 

eye

61

Громада 1

24 травня 2024 19:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію