• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Представниця Покровської МВА серед випускників «HR майстерні»

eye

243

18.09.2023 10:40

Новини громад

img

Днями тридцять п'ять фахівців з управління персоналом, яких було відібрано з усієї України, стали випускниками  “HR майстерні”. Участь в навчанні взяла і начальниця відділу управління персоналом Покровської МВА Ольга Горячун.

Це вже третій випуск представників HR-підрозділів органів публічної влади за програмою підвищення кваліфікації “Системний підхід в управлінні персоналом на публічній службі”. 

Цей інструмент напрацьовано в НАДС задля професійного розвитку працівників служб управління персоналу за підтримки EU4PАR, Команди підтримки реформ Міністерства економіки України (що діє в рамках проєкту “Українська Архітектура Реформ”) і Вищої школи публічного управління.

Впродовж декількох місяців представники HR-підрозділів з різних куточків України вивчали кращі практики управління персоналом й ділилися власним досвідом. 

Зокрема, щодо системи управління персоналом, організаційної культури та культури залученості, управління ефективністю, розвитку лідерства та залучення талантів, побудови психічного здоров’я колективу,  безбар'єрності на публічній службі, взаємодії з ветеранами та ветеранками. Також учасники презентували напрацьовані проєкти з розвитку інструментів управління персоналом. 

«Сьогодні для українців відкрита низка можливостей щодо навчання та опановування сучасним інструментами. «HR-майстерня»-це, перш за все, неоціненний багаж знань та обмін досвідом з колегами. Прийняття управлінських рішень в органах місцевого самоврядування впливають на загальну роботу апарату, тож від того, як працюватимуть співробітники та які взаємовідносини будуть в колективі, залежатиме його ефективність. Не стоїмо на місці: вчимося та розвиваємось задля спільної перемоги», - зауважила начальниця відділу кадрів Покровської МВА Ольга Горячун.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію