• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська МВА залучає донорів-міжнародників для найскорішого відкриття відділення реабілітації

eye

217

16.09.2023 14:14

Новини громад

img

Керівництво Покровської МВА зустрілось з командою міжнародної гуманітарної організації Project HOPE. У зустрічі брали участь очільник громади Сергій Добряк, його заступниця Маргарита Ідрісова та директор КНП «Покровська КЛІЛ» Юрій Бородін.

Під час зустрічі було обговорено подальші партнерські стосунки та питання підвищення якості медичної допомоги пацієнтам. Зокрема, розглянута можливість надання допомоги Покровській КЛІЛ, забезпечення необхідним медичним обладнанням та препаратами відділення реабілітації медичного закладу, будівництво якого передбачено, згідно з планом відбудови, у 2024 році.

Сергій Добряк висловив команді Project HOPE слова подяки за небайдужість, гуманітарну допомогу та активну підтримку медичних установ Покровської громади.  

«Керівництво Покровської МВА так само як і представники інших органів місцевого самоврядування регіону безпосередньо володіють ситуацією на місцях і надають всебічну підтримку та допомогу нашим мешканцям, втім допомога міжнародних партнерів є значним підсиленням. Дякуємо, що не полишаєте наших пацієнтів в такі скрутні часи та всіляко сприяєте наданню своєчасної та якісної медичної допомоги жителям Донецької області, зокрема, Покровської громади», - підкреслив Сергій Добряк.

За результатами зустрічі було вирішено сформувати заявку відповідно до потреб регіону, яку Покровська МВА опрацьовує разом з медичними закладами громади, щоб спільно з партнерами визначити строки та умови постачання допомоги.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію