• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

100 питань дорослому: у Покровську відбулась зустріч учнівської молоді з заступницею начальника міської військової адміністрації Маргаритою Ідрісовою

eye

387

15.09.2023 14:00

Новини громад

img

Вже другий рік триває військова агресія росії проти українського народу. Але, не зважаючи ні на що, наш Покровськ живе та працює, заради Перемоги. Як  керівництву міста Покровська вдається робити все можливе, аби місто вистояло та відновилося? Про це питали старшокласники Покровської громади заступницю начальника міської військової адміністрації Маргариту Ідрісову на традиційному ток-шоу «100 питань дорослому».

Захід відбувся в рамках Тижня громадянського суспільства та Міжнародного дня демократії, який цього року в країні відзначається на державному рівні вперше.

Постійні організатори цього ток-шоу – Центр творчості та дозвілля – вирішили провести його урочисто. Проте Маргарита Ідрісова своєю відкритістю та відвертістю одразу задала інший тон спілкуванню – душевний, теплий та дружній. Питання звучали з різних куточків України та, навіть, із-за кордону. 

Про що питали діти Маргариту Ідрісову?  Звісно ж, дівчат цікавило, як тендітна жінка може займати таку серйозну керівну посаду і як їй вдається мати такий гарний вигляд? А ще - як поєднує сім’ю та роботу? Хлопці - про майбутню Перемогу, про мрії та плани. А ще - про події з дитинства та про кумирів юності. Учень Початкової школи, який зараз знаходиться в Бодрумі (Туреччина) поцікавився, чи побудують в місті  скеледром та парк розваг. Представники Молодіжної ради, які тісно співпрацюють з учнівським самоврядуванням, говорили про аспекти співпраці з місцевою владою.

Загалом Маргарита Ідрісова відповіла на 36 питань школярів. 

Після питань заступниці треба було визначити кілька найцікавіших. Завдання виявилось не з легких, проте імена трьох учнів були названі. 

За креативність діти отримали подарунок від гості – монопод для селфі.

Також в кінці заходу вихованка гуртка Центра творчості та дозвілля передала гості заходу власноруч написану картину – мальовничий куточок нашого міста.

«Зовсім не жалкую, що погодилась на участь в ток-шоу. Питання були не дитячі, які викликали справжні емоції. Деякі з них були особливо «болючими», бо діти питали про моє рідне місто, дитинство. Спогади завжди чіпляють «за живе». Дуже зворушливе спілкування, але воно того варте», - поділилась враженнями від заходу Маргарита Ідрісова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Евакуація рятує життя: у Покровську успішно евакуювали родину підопічних територіального центру

Евакуація родин з небезпечних регіонів є надзвичайно важливою складовою захисту населення під час війни. Завдяки зусиллям Покровської МВА, благодійних організацій та волонтерів вдається забезпечити безпеку для найбільш вразливих категорій громадян.

eye

40

Громада 1

25 травня 2024 17:15

Покровчани продовжують вивчати досвід повоєнної відбудови країни

У м.Київ відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України, участь в якому взяв й депутат Покровської міськради Сергій Моісеєнко.

eye

60

Новини громад

25 травня 2024 12:10

Комісія затвердила виплату матеріальної допомоги понад 50 мешканцям Покровської громади

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. 

eye

59

Громада 1

24 травня 2024 19:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію