• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканцям зруйнованої багатоповерхівки призначено державну компенсацію

eye

154

15.09.2023 09:30

Новини громад

img

14 вересня під головуванням начальника Покровскої МВА Сергія Добряка відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за зруйновані об’єкти нерухомого майна внаслідок збройної агресії рф.

Всього членами комісії було розглянуто 8 заяв. По 7 з них надано згоду на надання компенсації, а також після затвердження розрахунків, членами комісії було визначено розмір даної компенсації. 

«Ми розуміємо, які страшні наслідки обстрілу з боку рф ми маємо у нашій громаді. Ми робимо все можливе, щоб відшкодувати збитки, завдані мешканцям. Ми розглядаємо кожну заяву з максимальною уважністю та об'єктивністю, бо нам важливо забезпечити нашим громадянам справедливу компенсацію за пошкоджену нерухомість. Спільними зусиллями ми зможемо відновити нашу рідну землю та зробити її сильнішою ніж будь-коли», – зазначив Сергій Добряк.

Компенсація буде виплачена за рахунок державних коштів і коливатиметься в межах від 600 тисяч до 1,6 мільйона гривень.

По одній з заяв членами комісії було відмовлено у наданні компенсації за заявою заявника.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію