Привітання начальника Покровської МВА Сергія Добряка з 32-ю річницею Дня Незалежності України

24.08.2023 09:30

24 серпня вся Україна відзначає головне свято нашої держави – День Незалежності.

Це свято було мрією багатьох поколінь українців, які боролись за право жити та бути господарями на рідній землі. І сьогодні ми відстоюємо не лише свою свободу і незалежність, а й б'ємося за наших пращурів, які рід за родом наближали самостійність нашої держави.

Щодня сини й доньки України платять надвисоку ціну заради її збереження. Щодня кожному українцю нестерпно болить через втрати.

Світла пам'ять загиблим, щирі співчуття їхнім родинам.
Величезна вдячність ЗСУ та всім хто боронить нашу Незалежність.
Сил та терпіння кожному, хто на своєму місці робить свій внесок у спільну перемогу!

Сьогодні всі разом ми розбудовуємо наново не лише нашу країну, а і нашу громаду. Ремонтуємо дороги, оновлюємо медичні заклади, школи, садочки, облаштовуємо території.  Розвинута і сильна  громада – запорука щасливого майбутнього  наших дітей і онуків.

Кожна дія  -  на користь України.
Саме це робить нас сильними й непереможними.

Витримки й мудрості всім нам, миру і незламної віри у світле майбутнє рідної держави!

Нехай почуття гордості за країну, міцніє  й об’єднує українське суспільство по всьому світі. А загальнонаціональна любов, береже нас як націю крізь століття.

Слава Україні!