ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло в оселі 5 тисяч родин

21.08.2023 10:37

За 18 серпня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання у 11 населених пунктах, знеструмлених через бойові дії. Знову з електрикою майже 5 тисяч родин на Донеччині. Енергетики роблять усе можливе задля якнайскорішого відновлення електропостачання прифронтового регіону, щойно це стає можливим.

Протягом двох днів фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити електрику для жителів 11 населених пунктів на Донеччині. Світло в оселях знову мають 4 918 родини.

Через постійні бойові дії без електропостачання поки що залишаються 111 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 542 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі  сторінка компанії у Facebook  кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram  які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.