Підрив Каховської ГЕС: постраждалі можуть отримати грошову допомогу від уряду

30.06.2023 11:38

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області   надаватиме новий вид державної допомоги мешканцям Миколаївської та Херсонської областей, які постраждали від підтоплення внаслідок підриву ворогом Каховської ГЕС та які на теперішній час фактично проживають на теріторії нашої громади. Це одноразова матеріальна допомога у розмірі 5000 грн на кожну особу.

Згідно з роз’ясненням відомства, на цю допомогу уряду,  можуть розраховувати люди, які на момент надзвичайної ситуації проживали або були зареєстровані в населених пунктах, що постраждали внаслідок підтоплень (крім осіб, які на 5 червня були зареєстровані як отримувачі допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам у населених пунктах, які не зазнали підтоплень).

Для отримання одноразової матеріальної допомоги необхідно не пізніше 31 серпня 2023 року подати відповідну заяву до управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області, до якої додати наступні документи на себе та членів родини, які претендують на таку допомогу:

• документ (копія документа), що посвідчує особу;

• ідентифікаційний код (або копія);

• свідоцтво про народження дитини.

Рішення про надання допомоги ухвалються органом соцзахисту протягом 10 робочих днів з дня подання заяви.

Виплата коштів проводиться через уповноважені банки на номер банківсьокго рахунку особи або через відділення Укрпошти.

Консультації з зазначених питань можна отримати за телефонами:

• 0953999055;
  • 0993238999.