• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Павло Кириленко: "Покровська громада не залишиться без води"

eye

206

30.05.2023 16:45

Новини громад

img

Про ситуацію з водопостачанням на території Покровської громади розповів начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко під час брифінгу, який відбувся сьогодні, 30 травня.  

“Ми розуміємо яка біда сталась після того, як ворог влучив в один з об’єктів водозабезпечення з Карлівського водосховища, втім ми працюємо над його відновленням. Паралельно ми будемо використовувати декілька джерел водопостачання. Одне з таких джерел - це очистка шахтних вод. Зараз ведуться пусконалагоджувальні роботи, відбудеться наповнення резервуарів. Також будуть використані свердловини, яких зараз 735 на території Покровського району.  Є можливості для їх збільшення”, - сказав очільник області.

Начальник Донецької ОВА також зазначив, що на території Покровської громади вже створено додаткові резервуари з очищення шахтних вод.

"Після запуску насосної станції буде відбуватися закачка шахтних вод, після чого вони пройдуть лабораторне дослідження на хімічний склад. Після запуску системи населення зможе використовувати цю воду як технічну", - розповів Павло Кириленко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію