• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

З урахуванням всіх надзвичайних ситуацій: у Покровську готуються до осінньо-зимового періоду

eye

275

30.05.2023 14:15

Новини громад

img

30 травня заступники начальника Покровської МВА Олексій Стебель та Маргарита Ідрісова провели нараду щодо виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

Участь у заході взяли представники комунальних підприємств міста, керуючих компаній, медустанов, керівники Управління сім`ї, молоді та спорту, відділу культури. 

«Ця зима для нас була справжнім випробуванням, тож вже сьогодні, враховуючи всі виклики, які постали перед нами, ми повинні готуватись до опалювального сезону», - звернувся до присутніх Олексій Стебель. 

Під час наради горили про стан внутрішніх водо- та тепломереж, запірної арматури, обговорювали план дій під час можливої та тривалої відсутності водопостачання, визначали нагальні потреби об’єктів критичної інфраструктури.

Окрему увагу приділили низькому рівню платоспроможності населення за спожиті комунальні послуги. Саме з цих платіжок формується бюджет розвитку комунальних підприємств, який необхідний для закупівлі обладнання та виконання ремонтних робіт. 

«Сьогодні КП «Покровськтепломережа» надає послуги з теплопостачання 504 будинкам, опалює 17 закладів шкільної та 18 дошкільної освіти, 15 медустанов, 9 закладів культури та 4 спорту. На балансі підприємства 19 котелень, 3 з яких вже підготовлені до опалювального періоду (№3, 15, 18). На інших проходять гідравлічні випробування», - розповів директор КП «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко. 

По громаді працює 9 бригад, залучено 4 одиниці спецтехніки та вже виконано заміну 770 м теплових мереж та близько 2 км водопровідних мереж. 

Керівники комунальних закладів отримали доручення щодо проведення аналізу стану внутрішніх мереж, запірної арматури та визначення потреб у твердому паливі. 

«Ми повинні заздалегідь визначити всі проблемні питання, які є сьогодні в житлово-комунальній галузі та житловому секторі. Поки є час, треба докласти максимум зусиль, щоб ретельно підготуватись до опалювального сезону. Розраховуємо на підтримку місцевих мешканців, а саме свідоме ставлення до використання води та сплати за комунальні послуги», - зауважив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію